مرکز تخصصی کارشناسی خودرو توسط پیشرفته ترین تجهیزات در محل
021 88 73 31 95
021 88 73 54 62
پاسخگویی 24 ساعته حتی روزهای تعطیل
مـشـاوره   .   کارشنـاسـی    .   تأمیـن خـودرو

درباره ما

پس از 12 سال فعالیت در زمینه فروش خودرو و حضور در مجموعه نمایندگی های مجاز یکی از خودروسازان کشور با تجربه کافی قدم به این راه نهاده ایم.مدتها بود که به دنبال را ه حلی جهت فروش خودرو به خصوص خودروی دست دوم بودیم که در این راه متوجه یکی از نگرا نی های مشتری هنگام خرید خودرو شدیم .اکثرا به حرف فروشنده اعتقادی نداشتند ؟!! متاسفانه به دلیل حضور گسترده افراد سودجو در بازار اکثر خریداران نیاز به کارشناس و مشاور هنگام خرید خودرو داشتند . با توجه به این نیاز مجموعه پدیده خودرو شکل تازه ای به خود گرفت و شعار راهی آسان  خریدی مطمئن را به عنوان شعار تیلیغاتی خود به ثبت رساند.  مجموعه پدیده خودرو بیش از 12 سال است که در امر فروش و کارشناسی خودرو فعالیت مینماید .این مجموعه با بکارگیری از پرسنل و کارشناسان اموزش دیده و مجرب اماده ارائه خدمات به مشتریان محترم مبیاشد. مجموعه پدیده خودروبه عنوان شرکت تخصصی کارشناسی مشاوره و فروش خودرو افتخار دارد نسبت به فروش خودرو و همچنین کارشناسی خودرو در محل بهترین خدمات را در کمترین زمان به مشتریان ارائه نماید .

پیام مدیر عامل
تلاش ما همواره بر این اساس استوار بوده که بتوانیم از طریق نواوری در ارائه خدمات همواره خدماتی مطلوب در شان مشتری به ایشان اعطا نماییم. خدا را شاکریم که این فرصت در اختیارمان قرار گرفته است .امیدواریم تاثیر عملکرد ما نقش موثری در رفاه و تامین نیاز های مشتری را داشته باشد . به همین منظور آماده دریافت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طرف مشتریان میباشیم.

رسالت و اهداف شرکت
1.رعایت اصول مشتری مداری و ارتقاء کیفیت خدمات
2.حضور به عنوان مشاور و کارشناس در تمامی مراحل خرید خودرو
3.آسان نمودن خرید خودرو
4.اطلاع مشتری از سلامت خودرو قبل از انجام معامله

منشور اخلاقی
1.مدیران مشاوران و کارشناسان مجموعه پدیده خودرو به عنوان یک مشاور با تجربه به ارائه بهترین خدمات به مشتریان می پردازد و جلب رضایت مشتری از اهداف اصلی این شرکت میباشد.
2.مدیران مشاوران و کارشناسان این مجموعه معتقدن خدمت به مشتری پاسخی است به اعتماد ایشان لذا در کلیه مراحل نسبت به ارائه بهترین خدمات به مشتریان اقدام مینمایند و آماده دریافت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از سوی مشتریان میباشند.
3.مدیران مشاوران و کارشناسان این مجموعه مصمم هستند خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان با شیوه ای نوین در اختیار مشتری قرار دهند.

چشم انداز
با توجه به اینکه شرکت پدیده خودرو به عنوان مجهزترین شرکت کارشناسی مشاوره و تامین خودروی دست دوم و نو در کشور فعالیت مینماید در نظر دارد در آینده ای نزدیک با اعطاء نمایندگی در سطح تهران و کشور همچنان به عنوان پیشتاز بازار فعالیت نماید .